
Altijd toegang tot jouw hypotheekgegevens, extra aflossen en declaratie voor je bouwdepot indienen.
De klant heeft toegang via een persoonlijke app of portal. De mogelijkheid om diverse zaken inzichtelijk te krijgen en zelf aan te passen. Bijvoorbeeld een vergoedingsrente opvragen, extra aflossen of juist een renteafkoop realiseren. Alles overzichtelijk via MijnNIBC.
Extra aflossen? Dat is bij NIBC geen probleem. De klant mag jaarlijks tot 20% van de lening boetevrij terugbetalen. Als er wordt afgelost wordt de klant automatisch beloond met een lagere hypotheekrente. Bekijk de video
Tijdens het verbouwen heeft de klant zijn handen vol en snappen we dat het declareren uit je bouwdepot niet veel tijd mag kosten. Daarom is het heel makkelijk om nota’s te declareren voor de verbouwing door middel van het uploaden van een foto van de betreffende nota.
De NIBC Hypotheekdesk is een verlengstuk van jouw team. Onze experts op de Hypotheekdesk hebben jarenlange ervaring en zijn er voor jou! Neem contact op met onze experts van de Hypotheekdesk.
Geen resultaten beschikbaar, verfijn je zoekopdracht